Mūsu misija ir palīdzēt vietējiem ražotājiem palielināt peļņu izmantojot digitālo mārketingu.

Kontakti
SEO

Kāpēc Jums ir nepieciešams SEO?

Tātad kāds ir īstais iemesls un, cik būtiska ir mājas lapu izstrāde mūsdienu konkurētspējīgajā un piesātinātajā biznesa vidē? Kam tā nepieciešama? Ko nodrošina jūsu web dizains un Kāpēc Tev Nepieciešama Digitālā Redzamība ar SEO?

Acīmredzami, šodien mājas lapas adaptacija nepieciešama visam un visiem, kā uzņēmejiem tā privātpersonām, kuras vēlas pavērt iespējas koorporatīvajā vidē u.c. nozarēs.

Visi esam pietiekami izglītoti, zinot, ka Zeme ir mājas 7 miljadriem iedzīvotāju, strauji tuvojoties 8 miljardiem.

No tieminternetu lieto 4 miljardi cilvēku, un šis skaitlis strauji turpina palielināties līdz ar tehnoloģiju attīstīšanos. Vai jūs spējat aptvert to, cik liels potenciāls ir augt kā uzņēmējam, izmantojot modernās tehnoloģijas un pareizos klientu piesaistes kanālus?

Katru dienu tiek veikti 5 miljardi meklējumu internetā izmantojot vien Google, nemaz nerunājot par Yaahoo, Bing un citām meklētājsistēmām.

Zemāk apskatīsim iemeslus, kuri nāk par labu jūsu biznesam, izveidojot savu klātbūtni un esot aktīvam mūsdienu digitālajā vidē.

Īsumā, kas ir mājas lapa jeb interneta vietne?

Vienkāršā latviešu valodā interneta vietne jeb mājas lapa ir viena vai vairākas lapas, kuras atrodamas internetā. Lapas, piemēram, “Par mums”, ”Pakalpojumi”, “Blogs”, “Sākums” u.c. ir vienas mājas lapas sadaļas, kuras integrētas zem viena domēna (.lv; .com; .eu; u.c), un tām ir tāds pats motīvs un mājas lapas dizains jeb web dizains.

Mājas lapas satur failus, kuri glabājas datoru serveros. Šie serveri ir savienoti ar liela apjoma tīklu, sauktu par internetu jeb vspasaules tīmekli, pazīstamu arī kā WWW, kas angļu valodā nozīmē World Wide Web.

Savukārt Browsers, vai latviski, tīmekļa pārlūkprogrammas ir datora programmatūras, kuras ielādē mājas lapu caur jūsu interneta saveinojumu. Tās var būt: Google Chrome vai Internet Explorer u.c.

Kākds ir biznesa mājas lapas mērķis

Katrs biznesa modelis ir atšķirīgs un katrs uznēmums no tā mājas lapas gūs dažādus rezultātus. Ja jūs uzdodat jautājumu sev pašam, kāpēc jums vajadzīga mājas lapa, ir jāsaprot dažādi iemesli dažadiem biznesa modeļiem. Kāds iegūs vairāk, izmantojot papildus mārketinga iespējas, piemēram, ļoti zemu cenu maksas reklāmas internetā. Citi uzņēmumi var gūt labumu no kādas nozares visaptverošas informācijas pieejamības internetā. Šobrīd makas reklāmas ir viens no populārākajiem veidiem, kā virzīt jūsu produktu tirgū, tāpēc uzņēmēju adaptacija jeb pāreja uz maksas reklāmām (PPC), izmantojot pareizās metodes pozitīvi ietekmēs kā peņu tā klientu skaita pieaugumu.

Un tomēr katras biznesa mājas lapas galvenais mēŗķis is vienkāršs – izveidot pietiekama apjoma noderīgas informācijas, kura sniegs labumu tās apmeklētājiem, lai piesaistītu vairāk uzmanības un interneta apmeklētāju, kurus laika gaitā pārvērst maksājošos klientos.

Lai to izdarītu, nepieciešams zināt, Kas ir Līdu Ģenerēšana un svarīgākos līdu ģenerēšanas procesus.

PADOMS: Ieteicams iepriekš noteikt galvenos apmeklētaju tipus un auditoriju, kura aplūko jūsu saiti, pielāgoties to vēlmēm un vajadzībām, sniedzot tiem skaidras norādes jūsu lapā.

Diemžēl apjomīgs informācijas daudzums vien jūsu mājas lapu neizglābs un SEO pozīcijas neuzlabos, kā arī jaunus klientus nepiesaistīs. Lai gūtu panākumus, ir jāveic pilna mājas lapas izveide, kam nepieciešama atbilstošu atslēgas vārdu noteikšana un izmantošana jūsu lapā, pievilcīgs web dizains, logo izstrāde un lapas koncepta izstrāde pirms projekta uzsākšanas. Majas lapu izstrāde nebūt nav sarežģīts process un tam noteikti nav jāsagādā uzņēmējiem ne mazākās galvas sāpes.

Jūs noteikti nomoka arī jautājums, cik maksā mājas lapas izveide. Tas ir atkarīgs no uzņēmēja vai klienta vēlmem un to sarežģītības pakāpes, kā arī klienta potenciāla izstrādāt noteiktu projektu. Cenas var variēt no 500 EUR līdz pat 20 000 EUR.

Tomēr mājas lapu izstrādes cenas nebūt nav faktors, par kuru kārtīgam, uz izaugsmi tendētam uzņēmējam būtu jāsatraucas. Lai arī cik neērti tas izklausītos, mūsdienu pasaule pieprasa pielāgošanos digitālajai videi, ko jau sen ir izdarījuši patērētāji un klienti. Pielāgojoties un izveidojot savu digitālo vizītkarti jeb mājas lapu, uzņēmēji var vienīgi iegūt papildus atpazīstamību un jaunu klientu un apmeklētāju uzmanību, nevis to zaudēt, jo patērētāju uzmanība šobrīd ir pilnībā vērsta uz tehnoloģijām un klātbūtni digitālajā vidē.

Patērētāju uzvedība tirgū ir stipri mainījusies:

 • Dienas, kad pircējiem, jūsu potenciālajiem kleintiem jāzvana, lai iegūtu vairak informācijas par jūsu produktu vai servisu, ir pagājušas;

Pateicoties internetam:

 • Mūsdienu pircējam ir iespēja uzzināt visu tam interesējošo informāciju internetā, lai pieņemtu iēmumu iegādāties.

Kāpēc cilvēki un uzņēmumi aktīvi veido mājas lapas

11 Būtiskākie iemesli, kāpēc mūsdienās ir ieteicams izveidot mājas lapu:

 1. lai pārdotu produktus un pakalpojumus (mārketings ir būtiska sastāvdaļa);
 2. publicētu un atrastu informāciju (kas pieejama 24-7/365);
 3. iegūtu zināšanas (nodrošinot cilvēkus ar resursiem un informāciju)
 4. kvalitatīvai klientu apkalpošanai un atbalstam (kas rada labvēlīgu iespaidu);
 5. komunicētu viens ar otru (stiprinātu un veidotu jaunas attiecības ar klientiem);
 6. sasniegtu plašāku auditoriju (un palielinātu peļņu no tiešsaistes patērētājiem);
 7. klientu pašapkalpošanās iespējām jeb automatiszēšanai (un zemo reklāmas izmaksu dēļ);
 8. lai jūsu piedāvajums būtu pieejams klientiem,neskatoties uz tā atrašanās vietu;
 9. zīmola uzticamības un redzamības palielināšanai (un atsauksmju iegūšanai);
 10. lai ar SEO uzvarētu savus konkurentus (veidojot vairāk kvalitatīva satura);
 11. lai izklaidētos (bet izskatītos un būtu profesionāli), u.c.

92 % interneta lietotāju izmanto tādas SEO meklētājsistēmas kā Google vai Yaahoo.

80% meklētājsistemu lietotāju izvēlas tikai “organiskās” saites

Tāpēc, lai ierindotos šo SEO meklētājsistemu pirmajās pozīcijās, ir būtiski zināt 5 SEO stratēģijas, kuras jāapgūst katram uzņēmumam.

PADOMS: Protams, klientam vienmēr taisnība, bet, citējot slaveno angļu biznesa magnātu Ričardu Brensonu, “Parūpējies par saviem darbiniekiem, un tie parūpēsies par jūsu biznesu.”

Mūsdienu Pircējs ir Tehnoloģiski Zinošs un Attapīgs.

Tie vispirms vēlas izglītoties un uzzināt vairāk par jūsu biznesu: produktu un/vai pakalpojumu, risinājumu, kuru piedāvājat, tāpēc pirms iegādes veikšanas apmeklētajs:

 • lasa rakstus, blogus, kuri atsaucas uz jūsu piedāvājumiem un produktiem,
 • izpēta gadījumus, kad jūsu piedāvājums jau kādam palīdzējis,
 • izmeklē jūsu mājas lapu;
 • lejuplādē mājas lapas peidāvāto saturu, u.c.

88 % pircēju veic izpēti internetā pirms pirkuma veikšanas (stati)

57% darījumu tiek noslēgti jau pirms tiek iesaistīts kāds tirdzniecības pārstāvis. (stati)

Secinājums

Mēs zinam, ka tagad ir 2020. nevis 1930. gads, un kā biznesa pasaule, tā arī sabiedrība pārgājusi digitālajā ērā. Līdz ar to websaitēm un internetam strauji kļūstot ārkārtīgi svarīgām, kas nu jau ir kā “noderīga prasība” modernajā dzīvē, bet jūs jau to zināt, vai ne?

Jebkura labi izstrādāta mājas lapa paver katra uzņēmēja durvis jaunām iespējām, ilgtermiņa biznesa attiecībām un peļņas palielināšanai. Kā ne kā, jūsu saite ir jūsu digitālā biznesa vizītkarte, un tai ir jābūt atrodamai SEO meklētajsistēmās, kas veido jūsu uzticamību un veiktspēju klientu acīs.

Stratēģiski organizētas mājas lapas izveide, kas tendēta uz klienta pieredzes un servisa uzlabošanu, sniedz tiem izpratni par to, KAS jūs esat, KĀDĀ nozarē darbojaties, un KO varat piedāvāt. Tas arī atvieglo klienta izvēli sazināties ar jums vai iegādāties jūsu produktu vai pakalpojumu.

Author

maxim

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *