Mūsu misija ir palīdzēt vietējiem ražotājiem palielināt peļņu izmantojot digitālo mārketingu.

Kontakti
EKOMERCIJAS LIETOTNES

Nākamā līmeņa pārdošana
ar mobīlajām aplikācijām

MIRALTEK nodrošina pasaules līmeņa e-komercijas aplikācijas , kas paplašinās Jūsu zīmolu globāli. 

Mobīlās aplikācijas

Kas ir aplikāciju izstrāde?

Mobilo aplikāciju izstrāde ir programmatūras izveides process, kas ir piemērots lietošanai mobilajās ierīcēs un izmanto tās īpašās iespējas un tehnoloģijas.

EKOMERCIJAS LIETOTNES

Nākamā līmeņa pārdošana
ar mobīlajām aplikācijām

Vai esat ievērojuši, kā lieliem zīmoliem, piemēram, Ebay un Amazon, katram ir sava mobilā aplikācija? Tā ir efektīva stratēģija, lai uzlabotu iepirkšanās pieredzi un trīskāršot ieņēmumus no mobilajām ierīcēm. MIRALTEK ļauj palaist arī augstākās kvalitātes lietojumprogrammu, taču bez lieliem resursiem vai ilga izstrādes laika. Šodien pievienojiet jaunu naudas plūsmu!

Atšķirieties no konkurentiem

Unikāla lietotāju pieredze UX

Katrs zīmols ir unikāls. Tāpat arī viņu lietotņu pieredzei jābūt līdzīgai. Pieredzējuši dizaineri radīs stilu un sajūtu, kas ir unikāls jums, īpašu uzmanību pievēršot pat mazākajām detaļām. No jūsu sākumlapas līdz navigācijai un filtrēšanai mēs jums palīdzēsim. Tas viss ir paredzēts, lai mudinātu klientus pavadīt vairāk laika jūsu lietotnē.

Audzējiet lojalitāti starp klientiem

Mūsdienu mobilo ierīču pircēji paredz ātrumu un vieglumu visos dzīves aspektos. Pateicoties labākai pieredzei, pircēji divreiz biežāk atgriežas lietotnē nekā jūsu mobilajā interneta veikalā. Vai esat gatavs parādīties savu patērētāju bloķēšanas ekrānos?

Viegli maksājumi

Sarežģīti norēķināšanās procesi ir galvenais grozu pamešanas iemesls. Saskaņā ar mūsu pētījumu reklāmguvumus var dubultot, optimizējot vienkāršību ar mūsu viena pieskāriena norēķināšanos un integrētajiem maksājumiem.