Mūsu misija ir palīdzēt vietējiem ražotājiem palielināt peļņu izmantojot digitālo mārketingu.

Kontakti
Satura mārketings

Izveidojiet efektīvu
mārketinga saturu

Kad klienti meklē atbildes vai risinājumus, jūs vēlaties, lai viņi varētu sniegt viņiem nepieciešamās zināšanas, lai izdarītu apzinātu izvēli. MIRALTEK palīdz jums izstrādāt pielāgotu saturu, kas parāda jūsu uzņēmuma unikalitāti un to, kāpēc klientiem vajadzētu izvēlēties jūs.

Atdzīviniet savu uzņēmumu

Satura izveide nav vienreizējs darbs.


Jūsu klienti un nozare nepārtraukti attīstās, un jums ir jābūt gatavam nodrošināt atbilstošus materiālus par tēmām, kas ir svarīgas jūsu klientiem. MIRALTEK palīdz jums stratēģijā un augsta ranga svaiga satura veidošanā, kas nodrošina jūsu uzņēmuma uzmanību jūsu klientiem un Google.

Parādiet savu vērtību

Ar vienkāršu vietni un dažām reklāmām vairs nepietiek, lai piesaistītu klientus. Klienti vēlas ticēt, ka jūs saprotat un spējat apmierināt viņu prasības, kā arī to, kā jūs atšķiraties no konkurentiem – un jums ir nepieciešams veids, kā to pierādīt.

Atšķirieties no konkurentiem

Uzlabojiet klientu uzticību savam uzņēmumam

Pastāv liela sāncensība par jūsu klienta uzmanību. Ja vēlaties redzēt vietnes apmeklējumu un klientu lojalitātes pieaugumu, jums ir nepieciešams oriģināls saturs, kas sniedz informāciju, ko jūsu klienti nevar atrast nekur citur.

Audzējiet lojalitāti starp klientiem

Mūsdienu mobilo ierīču pircēji paredz ātrumu un vieglumu visos dzīves aspektos. Pateicoties labākai pieredzei, pircēji divreiz biežāk atgriežas lietotnē nekā jūsu mobilajā interneta veikalā. Vai esat gatavs parādīties savu patērētāju bloķēšanas ekrānos?

Vai esat gatavs apspriest satura mārketingu?

Vienojieties uz konsultāciju.

Par mums

Mēs esam pussoļa attālumā
lai Jūsu projekts būtu Googles virsotnēs.

MIRALTEK ir digitālā mārketinga aģentūra, kas izstrādā projektus ar unikālu dizainu.

Zīmola atpazīstamība un reputācija mūsdienās ir svarīgākais faktors pārdošanā interneta vidē, tāpēc uz to mēs liekam maksimālu uzsvaru veidojot mājaslapu projektus.

Stratēģija

Eksperti online pārdošanas jomā

Orientēti uz rezultātu

Datus balstām tikai uz reāliem rezultātiem.

Sniedzam augstāko kvalitāti

Fokusējamies , lai katrs projekts būtu labākais nozarē starp Jūsu konkurentiem.

Daudzveidīgs mārketings

Klientu piesaistei izmantosim visus iespējamos kanālus, lai piesaistītu īsto auditoriju ik dienu.

Atsauksmes

Ko saka klienti
Par mūsu kompāniju?

bg-dots
bg-dots
Bezmaksas

Vēlies
bezmaksas konsultāciju?
Sazinies ar mums tagad!

  F.A.Q

  Izlasi uzreiz
  Biežāk Uzdotos Jautājumus

  Kas ir satura mārketings?

  Satura mārketings ir stratēģija, kas izmanto emuārus un sociālo mediju ziņas, lai parādītu saviem klientiem, kas jūs esat. Jūs varat nodrošināt mācību resursu vai izcelt darbinieku. Tas jādara konsekventi, lai veicinātu ciešāku saikni ar klientiem.

  Kāds ir satura mārketinga mērķis?

  Satura mārketings var būt zemu izmaksu metode, kā palielināt jūsu uzņēmuma redzamību Google, Bing un Yahoo. Pēc tam varat kopīgot sava uzņēmuma emuāra saturu sociālo mediju platformās, piemēram, Facebook un Twitter, lai palīdzētu jums sazināties ar klientiem.

  Vai Jūs varat garantēt rezultātu?

  Visi piedāvātie klientu plūsmas avoti no mūsu puses tiek sniegti ar garantiju. Ja mēs nesasniedzam norunātos rezultātus, Jūs mums vienkārši nemaksājat, kamēr mēs nesasniedzam norunātos mērķus.

  Vai Jūs strādājat arī ar maziem uzņēmumiem?

  Ja jūs, nopietni vēlaties dominēt savā nozarē, mēs esam ieinteresēti ar Jums sadarboties. 

  Cik ātrā laikā izstrādājas mājaslapas dizains?

  Aptuveni 30-100 dienu laikā. Šī laika ietvaros mēs nodrošinām atjaunojumus mūsu izveidotajam dizainam, lai jūs varat dot tiešu atgriezenisko saiti par jauno mājaslapas dizainu. 

  Šajā laika periodā, ir iekļauts laiks, kas nepieciešams , lai pilnīgi apkopotu informāciju par Jums un Jūsu produktiem.

  Kad projekts tiks palaists. Labprāt izteiksim tostu.

  Cik ilgi jāgaida lai SEO optimizācija sāktu strādāt?

  Aptuveni 6-9 mēneši, ja Jums jau ir domēns ar reputāciju, bet ja ir jauns, jāgaida būs daudz ilgāk.

  Mums patīk strādāt jau ar lapām, kam iepriekš ir bijusi veikta SEO optimizācija.

  Sākumā rezultāti no SEO ir niecīgi, bet ja paiet laiks, tā effekts var būs diezgan nopietns un klientu piesaiste var būt diezgan patīkams process.

  Ko īsti dara digitālā mārketinga aģentūra?

  Patiešām laba digitālā mārketinga aģentūra iepazīs Jūsu uzņēmuma no iekšpuses. Viņa novērtēs Jūsu mājaslapas iegūto trafika plūsmu un izveidos labāko klientu un darbinieku piesaistes stratēģiju, kas sistemātiski nodrošinās perfektu līdzsvaru starp mārketinga izdevumiem un patiesi fantastiskiem rezultātiem.

  Kā es varu zināt, ka saņemšu rezultātu no Jūsu pakalpojumiem?

  Tāpēc, ka mēs pamatojam savas prasības ar reālu naudu un piedāvājam MILZĪGAS garantijas, ko citi mārketinga uzņēmumi nesniegs. Apmeklējiet mūsu pakalpojumu lapas, lai uzzinātu vairāk par garantijām, ko piedāvājam katram pakalpojumam.