Mūsu misija ir palīdzēt vietējiem ražotājiem palielināt peļņu izmantojot digitālo mārketingu.

Kontakti
Satura mārketings

Maksas reklāmas
efektīvi un vienkārši!

Jums ir labs produkts, bet klienti par vinu nezin? MIRALTEK digitālā reklamēšanas sistēma ļauj jums reklamēt savu biznesu vietās, kur jūsu klienti, visticamāk, to redzēs, vienlaikus izmantojot mūsu datus, lai optimizētu jūsu reklāmas — viss vienuviet.

Atdzīviniet savu uzņēmumu

Atšķirieties no pūļa

Tradicionālās reklāmas var būt dārgas un sarežģītas
MIRALTEK ir apņēmies palielināt jūsu ietekmi, vienlaikus nepārsniedzot jūsu budžetu. Izmantojot īpaši izveidotu digitālās reklāmas kampaņu, jūs varat būt tas uzņēmums, kas ir jūsu auditorijas priekšā īstajā laikā.

Roka uz pulsa

Kad esat ieguvis klientus, MIRALTEK saprot, cik svarīgi ir tos paturēt — un tas viss ir saistīts ar viņu vajadzību paredzēšanu. Saistiet savu reklāmu ar savu vietni, lai varētu izsekot datplūsmai, kas nonāk jūsu vietnē.

Paplašinieties jau ar dažiem klikšķiem

Digitālās reklāmas dzīves ciklam nav jābūt īsam. Izmantojot MIRALTEK, jūs varat vienlaikus reklamēt daudzos kanālos, piemēram, Google, Bing/Yahoo, Facebook un YouTube, lai maksimāli palielinātu katra īpašuma vērtību.

Par mums

Mēs esam pussoļa attālumā
lai Jūsu projekts būtu Googles virsotnēs.

MIRALTEK ir digitālā mārketinga aģentūra, kas izstrādā projektus ar unikālu dizainu.

Zīmola atpazīstamība un reputācija mūsdienās ir svarīgākais faktors pārdošanā interneta vidē, tāpēc uz to mēs liekam maksimālu uzsvaru veidojot mājaslapu projektus.

Stratēģija

Eksperti online pārdošanas jomā

Orientēti uz rezultātu

Datus balstām tikai uz reāliem rezultātiem.

Sniedzam augstāko kvalitāti

Fokusējamies , lai katrs projekts būtu labākais nozarē starp Jūsu konkurentiem.

Daudzveidīgs mārketings

Klientu piesaistei izmantosim visus iespējamos kanālus, lai piesaistītu īsto auditoriju ik dienu.

F.A.Q

Izlasi uzreiz
Biežāk Uzdotos Jautājumus

Kas ir maksas PPC reklāmas?

PPC reklāma ir interneta reklāmas veids, kurā mārketinga speciālisti saņem atlīdzību katru reizi, kad lietotājs noklikšķina uz kādas no savām tīmekļa reklāmām.

Ir daudz PPC reklāmu veidu, taču viena no visizplatītākajām ir maksas meklēšanas reklāma. Šīs reklāmas parādās, kad patērētāji veic meklēšanu tiešsaistē, izmantojot meklētājprogrammu, piemēram, Google, jo īpaši, ja viņi veic komerciālus vaicājumus, kas norāda, ka viņi meklē kaut ko, ko iegādāties. Tā var būt meklēšana mobilajā ierīcē (piemēram, kāds meklē “pirts, Rīgā”), vietēja pakalpojumu meklēšana (piemēram, kāds meklē zobārstu vai santehniķi savā reģionā) vai kāds, kurš pērk dāvanu (“1 septembra izpardosana") vai augstas klases vienums, piemēram, korporatīvā programmatūra. Visi šie vaicājumi rada maksas par klikšķi reklāmas.

Maksa par klikšķi — kā tā darbojas?

Reklāmdevēji nevar vienkārši maksāt vairāk, lai nodrošinātu, ka viņu reklāmas meklētājprogrammā (bieži tiek dēvētas par meklētājprogrammu rezultātu lapu vai SERP) tiek rādītas labāk nekā konkurentu reklāmas. Tā vietā uz reklāmām attiecas tā sauktā reklāmu izsole — tas ir pilnībā automatizēts process, ko izmanto Google un citas lielākās meklētājprogrammas, lai noteiktu to SERP rādīto sludinājumu atbilstību un likumību.

Vai Jūs varat garantēt rezultātu?

Visi piedāvātie klientu plūsmas avoti no mūsu puses tiek sniegti ar garantiju. Ja mēs nesasniedzam norunātos rezultātus, Jūs mums vienkārši nemaksājat, kamēr mēs nesasniedzam norunātos mērķus.

Vai Jūs strādājat arī ar maziem uzņēmumiem?

Ja jūs, nopietni vēlaties dominēt savā nozarē, mēs esam ieinteresēti ar Jums sadarboties. 

Cik ātrā laikā izstrādājas mājaslapas dizains?

Aptuveni 30-100 dienu laikā. Šī laika ietvaros mēs nodrošinām atjaunojumus mūsu izveidotajam dizainam, lai jūs varat dot tiešu atgriezenisko saiti par jauno mājaslapas dizainu. 

Šajā laika periodā, ir iekļauts laiks, kas nepieciešams , lai pilnīgi apkopotu informāciju par Jums un Jūsu produktiem.

Kad projekts tiks palaists. Labprāt izteiksim tostu.

Cik ilgi jāgaida lai SEO optimizācija sāktu strādāt?

Aptuveni 6-9 mēneši, ja Jums jau ir domēns ar reputāciju, bet ja ir jauns, jāgaida būs daudz ilgāk.

Mums patīk strādāt jau ar lapām, kam iepriekš ir bijusi veikta SEO optimizācija.

Sākumā rezultāti no SEO ir niecīgi, bet ja paiet laiks, tā effekts var būs diezgan nopietns un klientu piesaiste var būt diezgan patīkams process.

Ko īsti dara digitālā mārketinga aģentūra?

Patiešām laba digitālā mārketinga aģentūra iepazīs Jūsu uzņēmuma no iekšpuses. Viņa novērtēs Jūsu mājaslapas iegūto trafika plūsmu un izveidos labāko klientu un darbinieku piesaistes stratēģiju, kas sistemātiski nodrošinās perfektu līdzsvaru starp mārketinga izdevumiem un patiesi fantastiskiem rezultātiem.

Kā es varu zināt, ka saņemšu rezultātu no Jūsu pakalpojumiem?

Tāpēc, ka mēs pamatojam savas prasības ar reālu naudu un piedāvājam MILZĪGAS garantijas, ko citi mārketinga uzņēmumi nesniegs. Apmeklējiet mūsu pakalpojumu lapas, lai uzzinātu vairāk par garantijām, ko piedāvājam katram pakalpojumam.