Mūsu misija ir palīdzēt vietējiem ražotājiem palielināt peļņu izmantojot digitālo mārketingu.

Kontakti
Satura mārketings

Efektīvs un rezultatīvs
sociālo tīklu mārketings

MIRALTEK sadarbojas ar jums, lai izstrādātu personalizētu sociālo mediju pārvaldības stratēģiju jūsu uzņēmumam, kas ietver izsekošanu, īpašu komandu un progresīvas tehnoloģijas, lai sniegtu rezultātus, kuriem varat uzticēties.

Atdzīviniet savu uzņēmumu

Palieliniet klientu piesaisti, izmantojot sociālo tīklu pārvaldību

Sociālie mediji ir ļoti svarīgi jūsu biznesa attīstībai, piesaistot jaunus klientus un sazinoties ar esošajiem.
Ja jūsu bizness atrodas sociālo mediju platformās, piemēram, Facebook, YouTube, Twitter un Instagram, jūs varat parādīt, kas jūs esat, ar ko jūs nodarbojaties un kāda veida pieredzi jūsu klienti var sagaidīt, strādājot ar jums. MIRALTEK nodrošina zināšanas un tehnoloģijas, kas nepieciešamas, lai maksimāli palielinātu jūsu sociālo mediju pārvaldības efektivitāti, ļaujot jums koncentrēties uz vissvarīgāko. Mēs sadarbojamies ar jums, lai radītu saturu un reklamētu sociālajos medijos, lai piesaistītu ideālos klientus un palielinātu potenciālo pirkumu plūsmu.

Palieliniet sava zīmola atpazīstamību

Ja ieguldāt laiku un naudu sava emuāra materiālu izstrādē vai sava uzņēmuma mārketingā, kopīgojiet tos sociālo mediju tīklos, piemēram, Facebook un Instagram. Varat izmantot sociālo mediju pārvaldību, lai parādītu klientus, reklamētu atlaides vai sezonas akcijas vai parādītu sava uzņēmuma darbiniekus.

FACEBOOK AD MANAGER

Facebook reklāmas

Facebook ir arī lieliska platforma sponsorētajai reklāmai, lai sasniegtu savu ideālo klientu loku. Varat izveidot attēlus un videoklipus, kas nostiprina jūsu uzņēmuma identitāti, un tie tiek parādīti tieši jūsu potenciālā klienta Facebook lapā.

MIRALTEK var jums palīdzēt pārvaldīt jūsu Facebook reklāmas. Mēs izmantojam pētniecību un mākslīgo intelektu, lai palīdzētu mums atrast jūsu ideālo patērētāju par visrentablāko iespējamo cenu.

Audzējiet lojalitāti starp klientiem

Mūsdienu mobilo ierīču pircēji paredz ātrumu un vieglumu visos dzīves aspektos. Pateicoties labākai pieredzei, pircēji divreiz biežāk atgriežas lietotnē nekā jūsu mobilajā interneta veikalā. Vai esat gatavs parādīties savu patērētāju bloķēšanas ekrānos?

Par mums

Mēs esam pussoļa attālumā
lai Jūsu projekts būtu Googles virsotnēs.

MIRALTEK ir digitālā mārketinga aģentūra, kas izstrādā projektus ar unikālu dizainu.

Zīmola atpazīstamība un reputācija mūsdienās ir svarīgākais faktors pārdošanā interneta vidē, tāpēc uz to mēs liekam maksimālu uzsvaru veidojot mājaslapu projektus.

Stratēģija

Eksperti online pārdošanas jomā

Orientēti uz rezultātu

Datus balstām tikai uz reāliem rezultātiem.

Sniedzam augstāko kvalitāti

Fokusējamies , lai katrs projekts būtu labākais nozarē starp Jūsu konkurentiem.

Daudzveidīgs mārketings

Klientu piesaistei izmantosim visus iespējamos kanālus, lai piesaistītu īsto auditoriju ik dienu.

Atsauksmes

Ko saka klienti
Par mūsu kompāniju?

bg-dots
bg-dots
Bezmaksas

Vēlies
bezmaksas konsultāciju?
Sazinies ar mums tagad!

  F.A.Q

  Izlasi uzreiz
  Biežāk Uzdotos Jautājumus

  Kas ir sociālo tīklu mārketings?

  Sociālo tīklu pārvaldība ir tad, kad jūsu uzņēmumam vai uzņēmumam, piemēram, MIRALTEK, ir kāds, kas nodarbojas ar jūsu sociālās auditorijas palielināšanu tādās platformās kā Facebook vai Instagram. Konsekvence ir ļoti svarīga, kad runa ir par sociālajiem medijiem, tāpēc jūs vēlaties bieži publicēt ziņas, lai piesaistītu īpašu fanu sekotāju.

  Kāds ir sociālo mediju pārvaldības mērķis?

  Sociālo mediju pārvaldība var palīdzēt jums izveidot lojālus klientus, izmantojot saturu Facebook, Instagram, YouTube, jūsu emuārā un citās platformās. Ja jums ir komanda, kas veltīta sociālo mediju pārvaldībai, jūs atbrīvojat laiku, lai īstenotu savas aizraušanās.

  Vai Jūs varat garantēt rezultātu?

  Visi piedāvātie klientu plūsmas avoti no mūsu puses tiek sniegti ar garantiju. Ja mēs nesasniedzam norunātos rezultātus, Jūs mums vienkārši nemaksājat, kamēr mēs nesasniedzam norunātos mērķus.

  Vai Jūs strādājat arī ar maziem uzņēmumiem?

  Ja jūs, nopietni vēlaties dominēt savā nozarē, mēs esam ieinteresēti ar Jums sadarboties. 

  Cik ātrā laikā izstrādājas mājaslapas dizains?

  Aptuveni 30-100 dienu laikā. Šī laika ietvaros mēs nodrošinām atjaunojumus mūsu izveidotajam dizainam, lai jūs varat dot tiešu atgriezenisko saiti par jauno mājaslapas dizainu. 

  Šajā laika periodā, ir iekļauts laiks, kas nepieciešams , lai pilnīgi apkopotu informāciju par Jums un Jūsu produktiem.

  Kad projekts tiks palaists. Labprāt izteiksim tostu.

  Cik ilgi jāgaida lai SEO optimizācija sāktu strādāt?

  Aptuveni 6-9 mēneši, ja Jums jau ir domēns ar reputāciju, bet ja ir jauns, jāgaida būs daudz ilgāk.

  Mums patīk strādāt jau ar lapām, kam iepriekš ir bijusi veikta SEO optimizācija.

  Sākumā rezultāti no SEO ir niecīgi, bet ja paiet laiks, tā effekts var būs diezgan nopietns un klientu piesaiste var būt diezgan patīkams process.

  Ko īsti dara digitālā mārketinga aģentūra?

  Patiešām laba digitālā mārketinga aģentūra iepazīs Jūsu uzņēmuma no iekšpuses. Viņa novērtēs Jūsu mājaslapas iegūto trafika plūsmu un izveidos labāko klientu un darbinieku piesaistes stratēģiju, kas sistemātiski nodrošinās perfektu līdzsvaru starp mārketinga izdevumiem un patiesi fantastiskiem rezultātiem.

  Kā es varu zināt, ka saņemšu rezultātu no Jūsu pakalpojumiem?

  Tāpēc, ka mēs pamatojam savas prasības ar reālu naudu un piedāvājam MILZĪGAS garantijas, ko citi mārketinga uzņēmumi nesniegs. Apmeklējiet mūsu pakalpojumu lapas, lai uzzinātu vairāk par garantijām, ko piedāvājam katram pakalpojumam.